Gerçek müşteri yorumları

merhabalar, ürünleri 1 aydır kullanıyorum sabah ve akşam düzenli olarak ve cildim inanılmaz canlandı???? özellikle sabah kalktığınızda daha iyi farkediyorsunuz canlılığı. Harika bir üçlü????kesinlik herkese tavsiye ederim????

A** S** 29 Nisan 2023

Trendyol

Üründen üç set istememe rağmen bir set gönderildi üstte görünsün diye beş yıldız veriyorum satıcı hatayı telafi etmek için irtibata geçecekmi bakacağım tekrar yazacağım DÜZELTME satıcı ve Özlem hanımla iletişim kurduktan hemen sonra kontrollerini yapıp eksik ürün gönderdikleri için özürlendiler ilgilendiler hemen kargoya verdiler kargom geldi yanındada hediye krem göndermişler teşekkür ediyorum ürünü kullandıktan bir süre sonra tekrar güncellene yaparım

M** M** 5 Şubat 2023

Trendyol

tabi ki sevgili Özlem hanıma olan güvenimden ilgi ve alakası dan dolayı aldım hemen geldi çok güzel ve ince hazırlanmıştı,kullanıp yorumumu guncellerim.

E** B** 22 Mart 2023

Trendyol

Çok güzel bir set kesinlikle tavsiye ederim.

NİHAL S. 2 Şubat 2023

Trendyol

alirken elim titresede herkes alsin resmen yüzümü gören beyaz lamissin dio ni parliyon diollar herkese tavsiye ediyorumm cevremdeki düzenli kullanin talimatlara uyun

Alev Ş. 24 Şubat 2023

Trendyol

harika bir ürün, etkisini hemen gösteriyor

Reyhan G. 27 Mart 2023

Trendyol

Çok memnunum övüldüğü kadar varmış Özlem Hanım a notu içinde tşkler ????

T** C** 23 Şubat 2023

Trendyol

daha 3 4 gündür kullanmama rağmen yüzümü yumuşacık yaptı aydınlattı bayıldım

S** Ç** 4 Şubat 2023

Trendyol

çok teşekkürler nazik notunuz için ürünlerimi kullanmaya başladım farkı tekrar yorumlarim

K** M** 25 Şubat 2023

Trendyol

üründen dokusundan çok memnun kaldım bugün bi tane daha 3 lü cilt bakımından sipariş verdim indirimi kaçırmak istemedim. Bu güzel ürün için teşekkür ederim????

İ** A** Y** 28 Ocak 2023

Trendyol

ürünle özlem hanım sayesinde tanıştım . özlem hanımın önceden önerdiği ürünleri incelerrim yakın içerikler kullanırdım. bu arada çok kibar ve sevecen bı bayan ne zaman Instagram dan msj atsam dönüş yapar???? kendi ürününü çıkartınca denedim. flaş indirimde denk getirdim setini aldım. yüzümde çok lekesi olan biri değilim ama cildim esmere kain ve yağlı siyah noktalı gözenekli bı cildum var. ürünü 1 aya yakin kullanıyorum ve çok memnun kaldım içerigi zaten güzel cildimi fazla yağdan arindirdi ve aydınlattı en güzel yanı serumlari göz altına bile kullanılır olması ... en çok sevdiğim kremi oldu cildimi aydınlık nemlenmis ama asla yağlı göstermiyor. tabiki haftanın belli günleri başka serumlar da kullanıyorum maskemi vs. kısacası ben ürünü sevdim♥️ indirim olduğu zaman yine set halinde almayı düşünüyorum. ayrıca temiz içerikten dolayı ödül almış bı ürün ????????????

S** S** 23 Mart 2023

Trendyol

Dört gözle beklediğim ürünlerdi stoklamadan yapamıyorum

B** C** 5 Mart 2023

Trendyol